ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15029088
*
nr 1502 9088
Spegel
Nyrokokostil, 85x44 cm
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2022
kl 18:33:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 11:54:52
1
100 kr
14/11 17:27:31
2
300 kr
14/11 17:57:03
1
200 kr
14/11 17:57:03
2
250 kr (Budbetjänt)
14/11 17:57:04
1
300 kr
14/11 17:57:04
2
300 kr (Budbetjänt)
14/11 17:57:06
1
350 kr
14/11 18:21:33
2
400 kr
14/11 18:22:35
1
Vinnande bud
14/11 18:26:06
1
justering av budtak
14/11 18:26:21
1
justering av budtak
14/11 18:26:44
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nyrokokostil spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Kondition: skadad
Läs om budbetjänten
nr 1502 9088
Spegel
Nyrokokostil, 85x44 cm
Kondition: skadad
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 11:54:52 | 1 | 100 kr |
14/11 17:27:31 | 2 | 300 kr |
14/11 17:57:03 | 1 | 200 kr |
14/11 17:57:03 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
14/11 17:57:04 | 1 | 300 kr |
14/11 17:57:04 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
14/11 17:57:06 | 1 | 350 kr |
14/11 18:21:33 | 2 | 400 kr |
14/11 18:22:35 | 1 | Vinnande bud |
14/11 18:26:06 | 1 | justering av budtak |
14/11 18:26:21 | 1 | justering av budtak |
14/11 18:26:44 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nyrokokostil spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27